Кошик
6 відгуків
promo_banner

Настільні токарні верстати

Настільні токарні верстати по металу.

Переваги настільних токарних верстатів по металу.

Настільні токарні верстати по металу дуже затребувані на ринку обладнання завдяки своїм можливостям. Їх можна вважати окремим класом обладнання. Невеликі габарити настільних токарних верстатів по металу дозволяють встановлювати їх практично скрізь, де є вільне місце — гараж, майстерня, підвал. Деякі люди навіть ставлять настільні токарні верстати по металу у себе вдома, в гаражі, на балконі, в майстерні цокольного поверху. Відносно не висока вартість настільних токарних верстатів по металу також можна вважати перевагою, так як на серйозне обладнання у переважної більшості приватних підприємців і звичайних гаражних токарів, які є цільовими клієнтами, просто немає грошей.

Ще одним серйозним перевагою настільних токарних верстатів по металу є можливість установки на токарні верстати систем ЧПУ. Ця можливість дозволяє отримати повноцінний токарний верстат з числовим програмним управлінням за гроші, незрівнянно менші, ніж вартість навіть самої стійки ЧПУ Siemens або Fanuc. Для цього достатньо правильно підібрати комплект необхідного додаткового обладнання.

До достоїнств настільних токарних верстатів по металу можна віднести також низьке енергоспоживання, і можливість підключати їх в побутову електромережу — в розетку 220 В. Природно, усе це позначається на собівартості готової продукції в кращу сторону.

Природно, маленькі габарити мають і негативні моменти — розміри оброблюваних заготовок і припуски на механічну обробку обмежені. До того ж, високоточні операції ви на них не виконаєте – верстатів просто не вистачить жорсткості і точності. Але для звичайних тривіальних завдань — таких, як точіння зганянь для труб, невеликих валів і нарізування різьби, ви не знайдете кращого обладнання. Функціонально настільні токарні верстати по металу ніяк не обмежені в порівнянні зі своїми великими братами — на них ви зможете точити, нарізати різьбу і пр.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner