Кошик
6 відгуків
promo_banner

Каменерізні верстати та плиткорізи

Верстати для порізки каменю і плитеорезы.

Верстат каменерізний TRIAX.

Короткий опис.

Італійська верстатобудівна компанія TRIAX виготовляє дві групи верстатів: верстати для гнуття та рубки арматури і каменерізні верстати. Мова піде про камнерезном верстаті, за допомогою якого побудована половина Європи, як кажуть самі італійці. Найбільшим попитом і популярністю користується каменерізний верстат для різки блоків TRIAX 10/900, і це цілком зрозуміло. Це верстат каменерізний затребуваний при будівництві, саме будівництво, а не облицювання плиткою або каменем, як інші моделі каменерізного верстата. Будівництво стін багатоповерхових будинків, котеджів, виробничих приміщень все частіше виконується, не зі звичного нам, глиняної цегли, а з блоків з пінобетону або газобетону. Хто цікавився, той знає, що ці блоки мають кілька форм і всі ці форми на багато більше за розмірами класичного цегли. Вони легені, великі, будувати з них легко і швидко, але часто буває потреба спиляти кут або частину блоку. Каменерізний верстат для різки блоків TRIAX 10/900 тут просто незамінний. Великий діаметр дискової пили, дозволяє камнерезному верстата швидко відпиляти частина будівельного блоку будь-якої товщини, а завдяки кутовому упорі, виконати на камнерезном верстаті рез блоку під потрібним кутом. Ось і виходить, що верстат каменерізний для розпилу плитки з природного каменю, граніту або мармуру, потрібен тільки там, де кладуть бруківку або облицьовують стіну, а верстат каменерізний TRIAX, 10/900 потрібно на кожному будівельному ділянці.

Конструкція каменерізного верстата.

Італійці зробили верстат каменерізний TRIAX, 10/900 дуже важким і міцним, щоб він легко протистояв вібрацій, витримував вагу будівельного блоку і мав великий запас міцності на довгі роки. Важкий станок не переміщувати вручну по будівельному ділянці, для цього верстат каменерізний TRIAX 10/900 забезпечений міцними, масивними колесами з надійним гальмом. Вся конструкція, каменерізного верстата, виконана з товстостінного металу з численними ребрами жорсткості і якісними зварними швами.

Електродвигун.

Рідкісний промисловий токарний або фрезерний верстат може похвалитися такими потужними двигунами, які італійці встановлюють на свій верстат каменерізний TRIAX, 10/900. Для швидкого та якісного розпилу товстостінного будівельного блоку, верстат каменерізний повинен чітко витримувати постійні високі обороти пильного диска. Для обертання такого великого диска (діаметром 900 мм), каменерізний верстат повинен бути оснащений сучасним потужним електродвигуном. Професійний верстат каменерізний TRIAX 10/900 оснащується тільки трьох фазними двигунами на 5,6 кВт 7,5 кВт. потужністю. Тільки така потужність може змусити величезний пиляльний диск (діаметром 900 мм) обертатися з постійною швидкістю 1120 об/хв., долаючи опір матеріалу будівельного блоку, який обробляє верстат каменерізний.

Пильний блок.

Пильний блок, на камнерезном стані TRIAX 10/900, маятникового типу. Електродвигун виступає противагою пильному диску на камнерезном верстаті. Завдяки цій рівновазі, опускати пиляльний диск при пилянні будівельного блоку дуже просто, а рухома каретка легко переміщується разом з будівельним блоком.

Система охолодження.

Для повноцінної багатогодинної, щоденної роботи, професійний верстат каменерізний TRIAX, 10/900 забезпечений системою охолодження пильного диска. Система охолодження пильного диска застосовується тільки на професійних каменерізних верстатах і чим вона могутніша і надійніше, тим краще.

Прийнявши рішення купити верстат каменерізний TRIAX, споживач отримує:

  • якісна європейська каменерізне обладнання;
  • високу точність, надійність і довговічність;
  • відповідальну гарантію в Україні;
  • компетентний після гарантійний сервіс.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner